שוטר הבחין בגורת חתולים נטושה מתחת לעמוד תאורה – עשה עבורה דבר מדהים ששינה את חייו לנצח

659

מדרכה של רחוב סואן זה לא מקום בו גור חתולים צריך לקרוא לו בית. רובנו ודאי היינו עוצרים אם היינו רואים גור אבוד ובודד מנסה למצוא לעצמו מחסה.

גוש הפרווה הקטנה לא הייתה יוצאת דופן כאשר נמצאה מתחבאת מתחת פנס רחוב ליד תחנת משטרה בפלורידה. השוטרים לא רק חילצו אותה, אלא גם העניקו לה בית חדש.

הייתה זו תחילת משמרת הערב ותושב חרד יצר קשר עם המשטרה כדי לדווח על בעל חיים קטן שהוא ראה בקרבת צומת סואן. השוטר מייק קרדין נקרא לזירה.

השוטר קרדין הצליח לתפוס את החיה הקטנה שהתחבאה מתחת לעמוד תאורה, והוא הביא אותה לתחנה. מכיוון שהייתה זאת תחילת המשמרת, הוא החליט להביא אותה לתחנה ולשים אותה בארגז תקליטים ישן כדי לשמור עליה בטוחה במקום חמים ונעים עד שפקחי בעלי חיים יוכלו לאסוף אותה.

כאן הסיפור של קלסי, כפי שקוראים לה היום, היה אמור להסתיים – אבל גוש הפרווה לכדה את עיניו של הסמל בראיין וואלאס, שבדיוק החל את המשמרת שלו וראתה את גורת החתולים הקטנה בארגז.

הוא לא יכל להשאיר אותה בקופסא, אז הוא החליט שהיא תהיה איתו.

“היא ישבה שם לבדה, מפוחדת, ופשוט לא היה לי לב להשאיר אותה בקופסא עד שמישהו יקח אותה”, אמר הסמל וואלאס.

החברים החדשים הפכו בלתי ניתנים להפרדה. בהתחלה היא פחדה, אבל אחרי זמן מה היא התרגלה לסביבה החדשה שלה. כשהגיע הזמן של וואלאס לצאת לסיור, קלסי הקטנה הלכה איתו.

“לקחתי את הקופסא והנחתי אותה במושב שליד הנהג. היא ישבה שם במשך שאר המשמרת שלי ונראתה מרוצה למדי”, אמר הסמל וואלאס. “אך היא כן נרדמה ביום הראשון שלה בתפקיד”.

כשהמשמרת הסתיימה, השוטר לא היה מוכן לעזוב את החברה החדשה שלו.

אז הוא אימץ את הגורה הקטנה ונתן לה בית.

“פשוט לא יכולתי לעמוד בפני הפנים המתוקים האלה”, אמר וואלאס.

קלסי התרגלה לביתה החדשה. והיא עדיין לומדת להכיר את כל המותרות והדברים הכיפיים שיש בבית חמים ונוח.

“היא מאוד מתרגשת. כאילו היא מבינה שהיא זכתה להזדמנות נוספת לחיים אחרי שהייתה סנטימטרים בודדים מסכנה ממשית”, אמר הסמל וואלאס.

הסמל וואלאס עשה את הצעד הנוסף הזה כדי להציל את החיים של החתלתולה, אבל גם כדי לתת לה בית חדש וקבוע. 

השאר תגובה