גורילה כסוף גב ענקי עצר את תנועת המשאיות – עד שהסיבה המפתיעה נהייתה ברורה

1155

כשחיים במדינה בה אין סכנה מפני בעלי חיים טורפים, אנו לוקחים כמובן מאליו את העובדה שאנחנו יכולים ללכת במורד הרחוב בבטחה בכל יום. אז דמיינו לעצמכם שאתם חיים במדינה בה בזמן הנהיגה אתם צריכים להמתין שמשפחה של גורילות תחצה את הכביש לפני שאתם יכולים.

העולם מלא ביצורים מופלאים וכולם ייחודיים בצורה שלהם ואנו ברי מזל לחלוק איתם את הכוכב הזה. חשוב מאוד לשמר את חיות הבר ואת סביבת המחיה הטבעית שהם וגורילות כסופות גב הן מין שזקוק לשימור הזה.

כשנותרו כ 700 גורילות כסופות גב בעולם אנו צריכים לעשות כמיטב יכולתנו לכבד את החיים שלהן. אנו יכולים לעשות זאת על ידי שמירה על סביבת המחיה שלהן, ולאפשר להן לחיות בה ללא חשש.

כשהצוות של BBC Earth צילם בדרום אפריקה, הם גילו גורילת כסוף גב ענקי שחיכה בשיחים בצד הכביש בו נוסעות באופן קבוע משאיות.

הגורילה חיכה לרגע בטוח עבורו ועבור משפחתו לחצות את הכביש, אבל אחרי שחיכו 20 דקות, הם עדיין לא הצליחו לחצות. אז הצוות של BBC לקח את העניינים לידיהם וחסמו את התנועה.

בזמן שזכר הגורילה המדהים עמד איתן באמצע כביש העפר, כמו שוטר תנועה, שאר המשפחה יצאה מהשיחים והחלה לחצות. הגורילה הזכר שמר על המשפחה בזמן שהיא חוצה, כשהוא בטוח ביכולת שלו להילחם עם כל מי שינסה לעמוד בדרכם.

הצוות היה קרוב מאוד לגורילות והייתם מצפים מהן להיות עוינות וטריטוראיליות כלפי בני האדם, אבל במקום הגורילות המשיכו בשלהן ולא התייחסו לצוות הצילום. זה באמת היה מפגש מדהים!

צפו בסרטון ותראו את היצורים המלכותיים האלה בפעולה:

השאר תגובה